DS Grup

Konteyner

Konteyner Çözümleri

Şantiyelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan konteynerler gerek hızlı ve kolay üretilebilmesi, gerek istenildiğinde tırın üzerine konulup taşınabilmesi, ekonomik ve pratik olması, istenilen iklim koşullarına uygun yalıtım yapılabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Özge yapı olarak aylık konteyner üretim kapasitemiz 6.750 adet olup yurtiçi ve yurtdışına sevkiyat yapmaktayız. Yurtiçinde genelde monoblok (bütün ) yapılan tasarımlarımız yurtdışında flatpack (demonte paket ) uygulamalarımızla her türlü ihtiyaç ve talebe uygun çözüm üretmekteyiz.

Her türlü ihtiyaca uygun alternatif çözümlerimiz mevcuttur. İşçi ve petrol kampları, askeri kamplar, mülteci kamplarında tercih edilen konteynerlerimiz ister kısa süreli mobilizasyon olsun ister kalıcı yapılanma her türlü ihtiyacı karşılamaya hazırdır.

Şantiye alanlarında ofis, yemekhane, yatakhane, wc duş, revir, lojman, mescit vb tüm ihtiyaçlara uygun bir konteyner modeli özge yapı da mutlaka vardır.
Konteyner üretimlerimiz kaynaksız yapı teknolojisiyle cıvata somun bağlantılarıyla üretilmektedir. Yekpare kullanılabilen konteynerlerin yanı sıra çeşitli modülasyonlarda yapılan birleşimli konteyner alternatiflerimiz de mevcuttur. Üç kata kadar üst üste koyup kullanabileceğiniz konteynerlerde isteğe bağlı merdiven sahanlık ve çatı alternatifimiz de mevcuttur.

Hekim FlatPack Konteyner

Özellikle yurtdışı projelerinde kullanılan paket konteyner çözümleridir.Deniz yolu ve karayoluna uygun olarak yapılan flatpack konteynerler nakliye oldukça avantajlıdır. Bir tırın içerisine 2.40*6.00 konteynerlerden 10 adet sığmaktadır. Yerinde kolaylıkla montajı yapılabilen paket konteynerlerimiz 70 den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.